MÜSTAKBEL DAMAT HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN KOMEDİ FİLMİ OLDU

0

11 Kasım’da vizyona giren, başrollerini İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral’ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda ise Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur,Nilgün Kasapbaşoğlu,Bilge Şen, Ferdi Akarnur ve Yücel Erten gibi ünlü isimlerin paylaştığı Müstakbel Damat Filmi ilk haftayı gişede galip bitirdi.

9 kasım Çarşamba günü gerçekleştirilen renkli bir galanın ardından vizyona giren komedi filmi Müstakbel Damat’ın oyuncuları geçtiğimiz günlerde İstanbul, Adapazarı, İzmir, Adana, Antalya’daki AVM lerde seyircileri ile buluştu. Müstakbel Damat oyuncularının gelecek gezi takvimi ise 19 Kasım Eskişehir, 20 Kasım Bursa, 22 Kasım Isparta, 23 Kasım Gaziantep ve 26-27 Kasım Kıbrıs olacak. Okulların ara tatile girmesi ile çocuklar tarafından da oldukça ilgi gören Müstakbel Damat filminin AVM galaları ve oyuncu söyleşileri de bir hayli kalabalık geçiyor.

MÜSTAKBEL DAMAT FİLMİNİN GALASINDA GÜLMEK, İYİLEŞTİRİR

11 Kasım’da vizyona girecek olan Müstakbel Damat Filminin galası 9 Kasım Çarşamba günü, Tim Maslak Center’da gerçekleşecek.

Başrollerini İlker Ayrık, Hande Soral, Erdal Özyağcılar’ın paylaştığı oyuncu kadrosunda ise Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu, Bilge Şen, Ferdi Akarnur ve Yücel Erten gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Müstakbel Damat filminin gala gecesinde misafirler için ayrılan iki bin kişilik ana salon kapasitesi kadar bilet, Pervasız Yapım tarafından “Gülmek İyileştirir” derneği ile yapılan iş birliği ile Türkiye’de hiç sinemaya gitmemiş olan çocuklara sinema bileti olarak bağışlanacak.

Gülmenin iyileştirici gücüne inanıyorum

Müstakbel Damat filmininhem yönetmeni hem de başrol oyuncularından olan İlker Ayrık’ınaynı zamanda yönetim kurulu üyelerinden olduğu dernek,ciddi hastalıklar ve travmalar sebebi ile gülmeye ihtiyacı olan ama destek alamayan çocuklar ve ailelerine psikososyal destek sağlamak amacıyla kurulmuştu. Televizyon camiasında komedi oyunculuğu ve eğlenceli programları ile tanınan İlker Ayrık kurucularından olduğu dernek için “ Uzun yıllardır bu işi yapıyorum. Mutlu insan sağlıklı insandır ben gülmenin iyileştirici gücü olduğuna inanıyorum.” diyor.

Demet Akalın’ın da destek verdiği İyilik Duvarı etkinliğinden sonra Gala daveti ile binlerce çocuk sinemaya gidecek

Geçtiğimiz aylarda da Uluslararası İstanbul Ödülleri’nde “İyilik Duvarı” etkinliği gerçekleştirilmişti. Demet Akalın ve İlker Ayrık’ın başlattığı İyilik Duvarı etkinliği ile Samsun’da açılan 4. Hijyenik Oyun Merkezindeki 10 çocuğun bir yıllık masraflarının karşılanmıştı. Müstakbel Damat filminin 9 Kasım Çarşamba günü Maslak Tim Center’da gerçekleşecek olan galasında ise bir ilk daha gerçekleşerek salonun koltuk kapasitesi olaniki bin bilet, Pervasız Yapım tarafından Gülmek İyileştirir Derneği’nin kampanyasına bağışlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.