Kerki ve Solfej’in düzenlediği ‘Güz konserleri’ kapsamında İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, uzun süre hafızalarından silinmeyecek bir konsere imza atı.

Biletleri haftalar öncesinden tükenen etkinlikte, organizasyon yetkililerinin konser günü satışa açtığı ek kontenjan biletleri de saatler içinde satıldı.

Delikanlım şarkısı ile programına başlayan başarılı sanatçı “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz.. Hazır olun bu gece hepimiz ‘Yıldız’ gibi parlayacağız.” sözleri ile Açık Havayı dolduran müzikseverleri selamladı. Konserinin ilk bölümünde söylediği slow parçalarla İzmir’de romantik rüzgarlar estiren Tilbe, hemen her şarkıda kendisine eşlik eden yaklaşık üç bin kişilik koroya ‘’Bütün şarkılarımda bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben zaten bütün şarkılarımı sizler için söylüyorum, güzel İzmir iyi ki varsınız’’ sözleri ile hitap etti.

İlk yarım saatin ardından repertuvarındaki hareketli şarkılara geçiş yaparak seyircileri ayağa kaldıran Yıldız Tilbe, performansı sırasında sergilediği kendisi ile özdeşleşen sıra dışı dans figürleriyle de yüzleri güldürmeyi başardı.

Konserinin sonralarına doğru sevenlerine seslenen ünlü sanatçı ‘’Bu gece İzmir’de olmaktan çok mutlu oldum. İzmir’de ki sahnelerim benim için hep çok özel geçiyor.. Hoşçakalın en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle’’ dedi. Tilbe konser finalini ‘Aşk Laftan Anlamaz ki’ şarkısı ile yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.