24. Adana Film Festivali yine bir Cannes filminin Türkiye prömiyerine ev sahipliği yapıyor. Başrollerini Nicole Kidman, Kirsten Dunst ve Colin Farrell’ın paylaştığı The Beguiled, 2017 Cannes Film Festivali’nde Sofia Coppola’ya kazandırdığı En İyi Yönetmen Ödülü’nün ardından ülkemizde ilk kez Adana Film Festivali’nde izleyiciyle buluşuyor. Film, Amerikan İç Savaşı sırasında Virginia’daki bir kız okuluna gelen yaralı bir askerin çevresinde gelişen olayları anlatıyor.

Sofia Coppola’nın The Beguiled’in Türkiye Prömiyeri Adana Film Festivali’nde Gerçekleşecek Oscarlı Sofia Coppola’ya Cannes 2017’de En İyi Yönetmen Ödülü kazandıran “The Beguiled”in Türkiye Prömiyeri Adana Film Festivali’nde gerçekleşecek Ülkemizde Vizyona Girmeyecek Filmin Prömiyeri Adana Film Festivali’nde Yapılacak

 beguiled

  1. Adana Film Festivali yine bir Cannes filminin Türkiye prömiyerine ev sahipliği yapıyor. Başrollerini Nicole Kidman, Kirsten Dunst ve Colin Farrell’ın paylaştığı “The Beguiled” 2017 Cannes Film Festivali’nde Sofia Coppola’ya kazandırdığı En İyi Yönetmen Ödülü’nün ardından ülkemizde ilk kez Adana Film Festivali’nde izleyiciyle buluşuyor.

 

Amerikan İç Savaşı sırasında Virginia’daki bir kız okuluna gelen yaralı bir askerin çevresinde gelişen olayları anlatan “The Beguiled”, Sofia Coppola’ya yeni bir ödül getirdi. Venedik’ten Altın Aslan’lı sinemacı, En İyi Yönetmen Ödülü ile Cannes’da 50 yıl aradan sonra bu ödülü alan 2. kadın yönetmen oldu. Oyunculuk da yapan Sofia Coppola’nın yazıp yönettiği “Lost In Translation” 2004 yılında 4 dalda Oscar’a aday olmuş ve törenden En İyi Orijinal Senaryo Oscar’ı ile ayrılmıştı. Sofia Coppola bu ödülle, büyükbabası Carmin Coppola ve babası Francis Ford Coppola’dan sonra aynı aileden Oscar kazanan 3. kuşak olmuştu.

 

ABD’de Haziran’da vizyona girmesine karşın uluslararası festivalleri dolaşmaya devam eden The Beguiled, ülkemizde de büyük bir heyecanla bekleniyor. 24. Adana Film Festivali, ülkemizde vizyon şansı bulmayacak filmi Türk izleyicisinin perdede deneyimlemesi için ender platformlardan biri olacak.

The Beguiled  Filminin Fragmanını İzle

Nicole kidman kimdir, Nicole kidman filmleri, Nicole kidman oyunculuğu,hayatı, yaşamı, hangi filmlerde rol aldı, yaşı

nicole kidman filmleri

nicole kidman tom cruise

nicole kidman movies

nicole kidman son filmi

nicole kidman isabella jane cruise

nicole kidman eşi

nicole kidman kaç yaşında

nicole kidman instagram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here