Burgazada Müzik Festivali Sanatı Kucaklıyor

0

Yaz aylarında İstanbul’dan sıcaktan kaçanların kurtuluşu hep adalar olmuştur. Orası insanı başka bir dünya ile buluşturur.aracın olmadığı egzoz dumanının solunmadığı sakin bir hayat. Herkes oraya mutlu olmaya gelmiştir. Vapurdan iner inmez sokaklar bekler. Minik restoranlar, gölgelik yapan ağaçlar dükkanların önünde… sanki bir aşk cıvıltısı vardır etrafta. İşte o zaman bu sessizliğe bir müzik eşlik eder. Burgazada’nın yaz gecesi artık Işıl Işıl bir ritim tutturmuş sizi bekliyor.

Burgazada’nın ilk akustik müzik festivali olan Adada Akustik, 14 Temmuz tarihinde Cennet Bahçesi Burgazada’da gerçekleştirilecek. Tuna Kiremitçi, Sera Savaş, Berkant Ali ve Nehir Yıkık’ın dinleyenleriyle buluşacağı festivalin avantajlı dönem biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinal’da satışa çıktı.

Burgazada’nın ilk akustik müzik festivali olan Adada Akustik, 14 Temmuz tarihinde ‘Anıhisset’ sloganıyla Cennet Bahçesi Burgazada’da gerçekleştirilecek. Tuna Kiremitçi, Sera Savaş, Berkant Ali ve Nehir Yıkık gibi isimlerin katılacağı festivalin avantajlı dönem biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinal’da satışa çıktı.

 

Şehrin gürültüsünden uzakta, ferah ve konforlu bir ortamda sakin yaz akşamlarının tadını dostlarıyla çıkarmak isteyen İstanbullular, en sevilen müzisyenlerin şarkılarını bu kez de akustik versiyonlarıyla dinleyecek.  Saat 17.00’de Nehir Yıkık’ın performansıyla başlayacak akustik gecede, 18.00’de Berkant Ali, 19.00’da Sera Savaş ve 20.00’de ise Tuna Kiremitçi sahne alacak.