“Hayaller ve Hayatlar” Üçüncü ve Dördüncü Bölümleriyle beIN CONNECT’te Yayında!

0

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, yeni beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar, üçüncü ve dördüncü bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!

Güçlü kadın karakterleri, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu büyük beğeni toplayan ‘Hayaller ve Hayatlar’ her hafta yeni bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyiciyle buluşuyor. 

Kızlar, Meryem’in Diğer Yüzüyle Tanışıyor 

Meryem’in ölümü kızları derinden sarsar. Güneş, Meryem ile ilgili şoke edici bir bilgiyi arkadaşlarıyla paylaşırken, kendisi de Meryem ve Alaz arasındaki sorunun sebebine kafa yorar. 

Sergen, bir konuda Dicle’nin aklına başvururken, Dicle düşünmeden ettiği sözlerin pişmanlığını yaşar. Emre ile yeni bir hayat kurmaya çalışan Setenay ise tek başına çabalamaktan bir hayli yorulur.

Gözler Düğün Gününe Çevriliyor

Meryem’in ölümünün ardındaki sır perdesinin aralanması için gerekli ipuçları düğün gecesinden öncesine uzanır. Güneş ve Meryem’in çalıştığı ofis, gelen cinayet haberiyle çalkalanırken Meryem bu cinayetin şüphelisi konumuna düşer.

Kızlar, Setenay’ın en mutlu gününde ona destek olmaya çalışırken düğünde iki aile arasında yaşanan kavga, geceyi kabusa dönüştürür. 

Tanıtım: https://youtu.be/3-yhLrSOJc0

3. Bölüm Fotoğrafları: https://we.tl/t-V9bJaormDt

4. Bölüm Fotoğrafları: https://we.tl/t-JIt4eEPxLt 

KÜNYE

Yapım                               : NGM

Yapımcı                            : Nazlı Heptürk

Yönetmen                        : Altan Dönmez

Supervisor                       : Emre Kabakuşak

Senaryo                            : Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak 

Müzik                               : Alp Yenier

Oyuncular : Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Ekin Mert Daymaz, Halil İbrahim Kurum, Özge Özacar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.