DasDas TİYATRO VE MÜZİK DOLU PROGRAMIYLA KEYİFLİ BİR HAFTA YAŞATACAK

0
Adamlar.jpeg
38ae262a-d323-4922-a41a-aeae5d6b75a2.jpg
Yeni haftada DasDas’ta birçok tiyatro oyunu seyirciyle buluşurken ‘+1 Sunar: Adamlar’ ve ‘+1 Sunar: Büyük Ev Ablukada – Mutsuz Parti’ konserleri ile ziyaretçiler müziğe ve eğlenceye doyacak.
Büyük Ev Ablukada Mutsuz Parti (2).jpg

Yeni haftada DasDas’ta birçok tiyatro oyunu seyirciyle buluşurken ‘+1 Sunar: Adamlar’ ve ‘+1 Sunar: Büyük Ev Ablukada – Mutsuz Parti’ konserleri ile ziyaretçiler müziğe ve eğlenceye doyacak.

Bu hafta DasDas’ta Metin Akpınar süpervizörlüğündeki ‘Deli Bayramı’ ile başlıyor. Oyuncu kadrosunda Alper Baytekin, Ayşegül Cengiz, Büşra Alnıtemiz, Cansu Boz, Didem Balçın, Erdi Güçlü, Hande Özkurt, Kadir Burak Baydar, Mert Fırat, Nila Fırat, Özgün Aydın, Tunahan Çilingir ve Volkan Yosunlu’nun yer aldığı oyun izleyenlere komedinin gücünü yıllar sonra yeniden yaşatmak üzere DasDas’ta sergilenmeye devam ediyor. Yönetmenliğini Metin Akpınar ile Mert Fırat’ın üstlendiği oyun, 13 Aralık akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de olacak.

Fransız komedi yazarı Yasmina Reza’nın imzasını taşıyan ‘Vahşet Tanrısı’ 14 ve 20 Aralık akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de tiyatroseverlerle buluşuyor. Binnur Kaya, Dolunay Soysert, Güven Kıraç ve Levent Ülgen’i buluşturan oyun, ebeveynlerin hikayesini komik bir dille seyirciye aktarıyor.

‘Romeo & Juliet’, 15 ve 16 Aralık akşamları 20.30’da Shakespeare’in ölümsüz eserini farklı bir zaman dilimine taşıyarak DasDas ziyaretçilerine sunacak. Genç kuşağın başarılı oyuncuları Deniz Can Aktaş’ın Romeo’ya, Naz Çağla Irmak’ın ise Juliet’e hayat verdiği Mert Fırat ve Nagihan Gürkan yönetmenliğindeki oyun, Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim’den oluşan zengin bir kadroyla izleyiciyle buluşuyor.

DasDas bu hafta müzikseverlerin karşısına iki büyük konserle çıkıyor. 17 Aralık akşamı 22.00’de ‘+1 Sunar: Adamlar’ konseriyle yerli sahnenin son dönemde adından sıkça söz ettiren grubu Adamlar sevilen şarkılarıyla izleyenlere keyifli bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. 18 Aralık akşamı 22.00’de ise Büyük Ev Ablukada parti tadındaki ‘+1 Sunar: Büyük Ev Ablukada – Mutsuz Parti’ konseriyle seyirciyi coşturacak.

Geçtiğimiz günlerde prömiyer yapan; Ahsen Eroğlu ile Tunahan Çilingir’in oynadığı ‘Ağaçtaki Kız’19 Aralık günü 17.00’de DasDas Sahne’de olacak. İzleyenlere bir çınarın üzerinden seslenen ‘Ağaçtaki Kız’ ile Yunus’un hikayesini ikilinin hayata dair paylaşımları üzerinden aktaran İlksen Başarır yönetmenliğindeki oyun, Şebnem İşigüzel’in aynı adlı romanından sahneye uyarlandı.

Nurgül Yeşilçay ile Afra Saraçoğlu’nun tiyatro sahnesinde bir araya geldiği Nagihan Gürkan yönetmenliğindeki ‘Bir Barda Bir Gece’ yeni haftada 21 ve 22 Aralık akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de sergilenecek. Günümüze hiç de uzak olmayan distopik bir dünyayı seyirciye aktaran Lulu Raczka imzalı oyunda seyirci, kadınların her akşam başlayan elektrik kesintileri sırasında kayboldukları bir dünyada arkadaşını bulmak için bir bara giden üniformalı kız ile barın tek çalışanı bir kadının arasındaki gerilimin ve soru işaretlerinin hiç bitmediği bir geceye tanık olacak.

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr

Bilet Satış: www.mobilet.com

13 AralıkPazartesi20.30Deli Bayramı
14 AralıkSalı20.30Vahşet Tanrısı
15 AralıkÇarşamba20.30Romeo & Juliet
16 AralıkPerşembe20.30Romeo & Juliet
17 AralıkCuma22.00+1 Sunar: Adamlar
18 AralıkCumartesi22.00+1 Sunar: Büyük Ev Ablukada – Mutsuz Parti
19 AralıkPazar17.00Ağaçtaki Kız
20 AralıkPazartesi20.30Vahşet Tanrısı
21 AralıkSalı20.30Bir Barda Bir Gece
22 AralıkÇarşamba20.30Bir Barda Bir Gece

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.