OKAN BAYÜLGEN, BLUTV’DE

0

OKAN BAYÜLGEN, BLUTV’DE

‘RENKLİ RÜYALAR OTELİ’NİN KAPILARINI AÇIYOR

 

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, yepyeni ve daha önce denenmemiş bir format ile üyelerinin karşısına çıkıyor.  Okan Bayülgen’in her bölüm konuklarını Yalın Alpay ve Emrah Safa Gürkan ile farklı otellerde ağırlayıp hayata dair sohbet edeceği ‘Renkli Rüyalar Oteli’, 3 Temmuz’da BluTV’de başlıyor.

 

‘RENKLİ RÜYALAR OTELİ’ TANITIM: https://www.youtube.com/watch?v=ayNYt1W4GBU

 

Seçkisinde yer alan yerli, yabancı ve özel yapımlarının yanı sıra koleksiyonuna eklediği farklı formatlarla üyelerine seyir zevki yüksek saatler sunan BluTVOkan Bayülgen ile yeni bir programa başlıyor. Her bölüm Okan Bayülgen’in konuklarıyla farklı bir otelde bir araya gelip misafirleriyle derin sohbetler edeceği ‘Renkli Rüyalar Oteli’nde Bayülgen ve konuklara yazar, felsefeci Yalın Alpay ile tarihçi, yazar, akademisyen Emrah Safa Gürkan eşlik edecek.

Her bölüm bir filozof ve felsefesinden yola çıkarak cesaret edilemeyen konuların masaya yatırılacağı ‘Renkli Rüyalar Oteli’nde seyirciler bir yandan Okan Bayülgen’le birbirinden ihtişamlı otellerin odalarında dolaşırken, bir yandan da Bayülgen ile konuklarının ilginç konulara parmak basacağı sohbetlerine dahil olacak.

 

3 Temmuz’da ilk bölümüyle başlayacak olan programın ilk konuğu sanatçı Nil Burak olurken ünlü filozof Søren Kierkegaard’ın felsefesi tartışılacak. Bayülgen’in birinci bölümünde tarihi Pera Palas Oteli’nin kapılarını aralayacağı yeni programı ‘Renkli Rüyalar Oteli’nden ilk tanıtım ise bugün seyirciyle buluştu. Film tadındaki tanıtım, programın yenilikçi formatına dair ipuçları verirken izleyenlerde büyük merak uyandırdı.

 

Okan Bayülgen, ‘Renkli Rüyalar Oteli’nin 3 Temmuz’daki ilk bölümüyle izleyenleri BluTV’de bu keyifli sohbetin bir parçası olmaya davet ediyor!</p

RÖPORTAJLARIMIZ DİREN SANAT YOUTUBE KANALINDA ABONE OLUP PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.