Selin Baycan’dan yeni şarkı: “Dipsiz Kuyu”

0

Selin Baycan, solo kariyerine giriş yaptığı “Tutsak” ve “Ocak” şarkılarının ardından “Dipsiz Kuyu” isimli şarkısını 12 Şubat Cuma günü “Kare Müzik” etiketiyle yayımladı.

Söz ve müziği Selin Baycan’a ait olan şarkının prodüksiyonu Şevket Akıncı’yla beraber yine sanatçının kendisine ait. Kişisel bir hikayeden yola çıkılarak yazılan “Dipsiz Kuyu”, içinden geçtiğimiz halleri, olayları ve belki de kişileri terk etme zamanının gelişinin ardından bizi yapılacak yolculuğa ve varılacak dünyalara dair umutlu olmaya çağırıyor. Güçlü sözleri, etkileyici hikaye anlatıcılığı ve ona eşlik eden melodik yapısı ve çok katmanlı orkestrasyonuyla dikkat çeken şarkının demosu sanatçının “Tutsak” şarkısının da prodüktörü olan Görkem Karabudak’la hazırlanmış.

“Dipsiz Kuyu”nun düzenlenme aşamasında bas gitar, elektrik gitar, synth’ler ve elektroniklerde  Cansun Küçüktürk’ü, davullarda ise Cihan Kahvecioğlu’nu görüyoruz. Trombon aranjmanlarını Hazal Döleneken’in, trompet aranjmanlarını ise Can Ömer Uygan’ın üstlendiği şarkının mix ve mastering’i ise yine Cansun Küçüktürk’e ait.

Mehmet Ömür imzalı videosu ise İğneada’nın Longoz ormanlarında, şarkının büyülü ve ritüelistik havasına uygun bir atmosferde çekilmiş. Etkileyici fotoğraf kareleriyle dikkat çeken video 13 Şubat cumartesi günü Youtube üzerinden gösterime girmiş bulunuyor.

Şarkıya tüm platformlarda ulaşmak için;
https://smarturl.it/dipsiz-kuyu

SELİN BAYCAN SOSYAL MEDYA LİNKLERİ;

Facebook: https://www.facebook.com/selinbaycanx
Twitter:
https://twitter.com/selinbaycanx
Instagram: https://www.instagram.com/selinbaycan_
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCnm27E4YqrQJKoo8QQxPAZg

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.