İKSV’nin Biletleri artık Passo’da:İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) etkinliklerinin biletleri bu yıldan itibaren PASSO platformunda yer alacak. İKSV’nin yıla yayılan etkinliklerinin biletleri, passo.com.tr web sitesi

0

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) etkinliklerinin biletleri bu yıldan itibaren PASSO platformunda yer alacak. İKSV’nin yıla yayılan etkinliklerinin biletleri, passo.com.tr web sitesi ve Passo Mobil Uygulaması’ndan, kâğıt bilete ek olarak QR barkod ve PDF gibi dijital seçeneklerle satın alınabilecek.

2022 yılında 50. yılını kutlamaya hazırlanan İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ile biletleme platformu PASSO arasında uzun soluklu bir iş birliği başlıyor. İKSV’nin düzenlediği festival ve özel etkinliklerin biletleri önümüzdeki dört yıl boyunca passo.com.tr ve PASSO Mobil Uygulaması’ndan satın alınabilecek.

İKSV Genel Müdürü Görgün Taner konuyla ilgiliİKSV etkinliklerinin bilet satışı için PASSO ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü PASSO bilet satın alımında kullanıcı deneyimini önemsiyor ve yenilikçi uygulamalar geliştiriyor. İKSV ve PASSO’nun güç birliği sayesinde, etkinliklerimizi takip eden sanatseverlerin bilet alma ve etkinliğe katılma süreçlerini hem hızlandıracağımıza hem de kolaylaştıracağımıza inanıyoruz. Bu iş birliğinin uzun yıllar devam etmesini diliyoruz,” dedi.

PASSO Genel Müdürü Ceyhun Kazancı ise, “İKSV gibi İstanbul’un kültür-sanat dünyasına yön veren bir kurum ile iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’deki ve küresel ölçekteki kültür-sanat evreni arasında sürekli ve kalıcı bir etkileşim sağlayan İKSV’nin 2024 yılı sonuna kadar bütün etkinliklerinin tek bilet satış platformu olmak, PASSO’nun biletleme dünyasındaki bilgi birikimi ve deneyimini kültür-sanat dünyasında da güçlendirmesi açısından önemli bir adım niteliğindedir. 2021 yılı ile başlayan bu iş birliğinin dört yıl ile sınırlı kalmayıp, uzun soluklu ve verimli bir yol arkadaşlığı olacağına inanmaktayız. İKSV’ye, iş ortaklarımıza ve sanatseverlere, tamamı yerli ve bize ait biletleme platformumuzla en iyi deneyimi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Değerli iş birliği ve bizlere güvendikleri için İKSV’ye gönülden teşekkürlerimi sunmak istiyorum,” diye konuştu.

İKSV, 2021 etkinlikleriyle kültür-sanat izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor

İKSV, 2021 yılında özellikle yaz aylarında açık hava mekânlarda ve sonbaharda yapacağı etkinliklerle kültür-sanat izleyicisiyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Özlenen festival ve bienal programlarına kavuşacak sanatseverler, İstanbul Film, Müzik, Caz, Tiyatro Festivalleri, Filmekimi, Salon İKSV konserleri ve İstanbul Bienali ile İstanbul Tasarım Bienali’nin rehberli turları için biletlerini passo.com.tr ve PASSO Mobil Uygulaması’ndan satın alabilecek. Biletler satışa çıktığında ayrıca İKSV Nejat Eczacıbaşı Binası’nda yer alan gişeden de temin edilebilecek. 2021 yılı etkinlikleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye yakında iksv.org adresinden, sosyal medya hesaplarından ve İKSV Mobil Uygulaması’ndan erişilebilecek.

İKSV & PASSO işbirliği neler getirecek?

Etkinliklerde PDF bilet ve karekod gibi dijital bilet seçenekleri ücretsiz olarak sunulacak ve etkinliklere mobil cihazlardan karekod gösterilerek girilebilecek. Aynı zamanda kullanıcı deneyimine önem veren PASSO’nun geliştirdiği bilet transferi uygulamasıyla etkinlik biletleri bir başka kişiye transfer edilebilecek. Şubat’ta açılışını yapacak yeni İKSV Lale Kart web sitesiyle birlikte tüm üyelik işlemleri de PASSO üzerinden gerçekleştirilmeye başlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.