Top Gun: Maverick

0

Joseph Kosinski’nin yönettiği ve Tom Cruise, Jennifer Connelly, Miles Teller ile Val Kilmer’ın oynadığı Top Gun: Maverick, 26 Haziran 2020’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell, 30 yıllık hizmetten sonra kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur. Geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

 

h3>Top Gun: Maverick

 

Gösterim Tarihi: 26 Haziran 2020

Dağıtım: UIP Filmcilik

İdari Yapımcılar: Tommy Harper, Chad Oman, Mike Stenson, Dana Goldberg, Don Granger

Yapımcılar: Jerry Bruckheimer, Tom Cruise, Christopher Mcquarrie, David Ellison

Uyarlanan Karakterlerin Yaratıcıları: Jim Cash & Jack Epps, Jr.

Yazarlar: Ehren Kruger, Eric Warren Singer, Christopher Mcquarrie

Yönetmen: Joseph Kosinski

Oyuncular: Tom Cruise, Jennifer Connelly, Miles Teller, Jon Hamm, Val Kilmer, Glen Powell, Lewis Pullman, Charles Parnell, Bashir Salahuddin, Monica Barbaro, Jay Ellis, Danny Ramirez, Greg Tarzan Davis, Ed Harris

 

Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise), 30 yıllık hizmetten sonra ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.