CİHANGİR ATÖLYE SAHNESİ’NDE (CAS) “KAMERA OYUNCULUĞU” EĞİTİMİ 7 ARALIK’DA BAŞLIYOR

0

Arzu Gamze Kılınç ve Muhammet Uzuner tarafından 2017 yılında kurulan Cihangir Atölye Sahnesi (CAS) tiyatro oyunları sahnelenmesinin yanı sıra atölye çalışmalarına da devam ediyor.

Daha önce Temel Oyunculuk eğitimi almış, profesyonel olarak sinema veya televizyonda oyunculuk yapmak isteyen ya da bu alanda kendini geliştirmek ve 16 yaşından büyük olan herkese açık olacak ​olan “Kamera Oyunculuğu Atölyesi ” 7 Aralıkta başlıyor.

Kanbolat Görkem Arslan (Kamera Oyunculuğu) ve Kıvanç Kılınç (Diksiyon) eğitmenliğinde, “Kamera Oyunculuğu Atölyesi” 4 ay sürecektir.

Senaryo Analizi, Karaktere Yaklaşım, Çekim Tekniği Bilgisi, Kamera ile Uygulama, Profesyonel Yönetmenle Uygulama, Sektörel Bilgi ve AudiditionUygulamaları dersleri toplam 96 saat ve 4 ay sürecektir Kamera Oyunculuğu Atölyesi hafta içi gündüz, hafta içi akşam ya da hafta sonu seçenekleriyle açılacaktır.

Cihangir Atölye Sahnesi’nin (CAS) Kamera Oyunculuğu Atölyesi’nin yanı sıra Oyun Atölyeleri ve Temel Oyunculuk Atölyelerinde de sezon boyunca  kayıtlar devam edecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.