TİM Show Center’dan çocuklara tatil hediyesi

Çocukları sihirli bir yolculuğuna çıkaracak olan ‘Oyuncak Hikayesi’ adlı müzikli çocuk oyunu 16 Kasım Cumartesi günü saat 15:00’te TİM Show Center’da gerçekleşecek.

***

‘Oyuncak Hikayesi’ adlı müzikli oyun, birinci dönem ara tatiline giren çocukları, tatilin ilk gününde güzel bir sürprizle karşılayacak. Çocukların hayal gücünü geliştiren oyunda, minikler Oyuncaklar Ülkesi’ne yolculuk yapacak.

Doğum gününde Clara’nın, dedesinin oyuncak dükkanında bulduğu eski bir kitap, sihirli bir yolculuğun anahtarı olur. Oyuncaklar Ülkesi’ne yapılacak bu yolculukta Clara’ya oyuncak dostları Teneke Sovalye, Balerin, Dinozor Boni, Prenses Bety ve Kurşun Asker eşlik edeceklerdir. Bu macerada arkadaşlığın, fedakarlığın, cesaretin ve paylaşmanın önemini yeniden keşfedecek olan kahramanlarımızı birbirinden ilginç akıl oyunları bekliyor. Birbirinden etkileyici rengârenk kostümlerin, dans performanslarının, ses ve ışık efektlerinin hazırlandığı müzikal, aileleri ve çocukları 60 dakikalık yaratıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.