Dostluk Kısa Film Festivali Atölye Düzenliyor

0

Bu yıl ikincisi yapılacak olan Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali, elli yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin en eski stüdyolarından, Fono Film işbirliği ile bir Post Prodüksiyon Atölyesi düzenliyor. 30-31 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek atölyeye başvurular 17 Eylül-20 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Direktörlüğünü Faysal Soysal’ın, Genel Sanat Yönetmenliğini Mehmet Lütfi Şen’in yaptığı festival bu atölyeyle genç sinemacılara post-prodüksiyonun inceliklerini öğrenme fırsatı tanıyor.

Katılımcıların post-prodüksiyon sürecini profesyonel bir stüdyoda gözlemleyeceği atölye 30-31 Ekim tarihlerinde Fono stüdyolarında, Aytekin Birkon’un eğitmenliğinde gerçekleşecek. 17 Eylül-20 Ekim tarihleri arasında başvuruların yapılacağı bu 2 günlük atölyeye, 12 katılımcı seçilecek. Kurgu-ses-renk-efekt başlıkları altında, Fono Film stüdyolarından çıkan filmlerden sahneler aracılığıyla ilerleyecek atölyede katılımcılar, sektör uzmanlarının tecrübelerinden faydalanacak ve merak ettikleri konuları öğrenebilecekler.

Atölye başvuruları için info@dostlukfilmfestivali.com adresine CV ve atölyeye katılma sebebini anlatan bir paragraflık yazı atılması yeterli olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.