16 Kasım 2018’de Vizyona Girecek Filmler;”Whitney”, “Dul Kadınlar”,”Çiftlik Park:Tosun Firarda”,”Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları”,”Herşey Seninle Güzel Olacak”,”Cin Tepesi” ve “Koyver Gitsin” filmleriyle sinemalarda….

WHİTNEY

FİLMİN KÜNYESİ
Yönetmen: Kevin Macdonald
Yapımcılar: Lisa Erspamer, Simon Chinn, Jonathan Chinn
Görüntü Yönetmeni: Nelson Hume
Kurgu: Sam Rice-Edwards
Müzik: Adam Wiltzie
Süre: 120 dakika
Ülke: İngiltere / Amerika

Konusu Kevin Macdonald’ın yönetmenliğini üstlendiği belgeselde Grammy ödüllü sanatçı Whitney Houston’ın hayatı anlatılıyor.

DUL KADINLAR WİDOWS 

Filmin Künyesi
Yönetmen: Steve McQueen
Oyuncular: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Michelle Rodriguez, Liam Neeson, Daniel Kaluuya
Konusu: Modern Şikago’da geçen filmde, 4 kadının tek ortak noktası; ölen eşlerinin yasa dışı işlerden kendilerine borç bırakmalarıdır. Kendi kaderlerini ellerine alan bu 4 kadın, geleceklerini istedikleri gibi yaratmak için iş birliği yaparlar

 

ÇİFT’LİK BANK: TOSUN FİRARDA

Filmin Künyesi
Yapım: Best Brothers Production
Senaryo: İsmail Hakkı Koç
Görüntü Yönetmeni: Önder Güral (Kurtlar Vadisi 2010 / 2015 & Karadayı 2010 / 2015)
Kurgu: Okan Sarul
Kamera: Kaan Pala
Müzik: Abdurrahman Şimşek
Ses: İsmail Alacan
Işık: Şahin Alışkan
Kast Direktörü: Ebru Küçükakar
Süre: 90 dk.

Konusu Aynı hastanede tedavi gören Cenk ve Tosun arkadaş olur. Hastanede birbirlerine destek olan ikili taburcu olduktan sonra da ilişkilerini sürdürürler. Cenk cep telefonundan sürekli çiftlik adlı oyunu oynamaktadır. Oyunu merak eden Tosun, gerçek bir çiftlik kurarlarsa oyunun daha inandırıcı olacağını ve bu sayede çok para kazanacaklarını düşünür. Cenk ve Tosun bu sayede birçok insanı dolandıracaktır.

FANTASTİK CANAVARLAR: GRİNDELWALD’IN SUÇLARI

Filmin Künyesi

Yönetmen David Yates

Oyuncular: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

Tür Fantastik, Macera

Ülke İngiltere, ABD

Konusu Karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanır. Ancak kaçmayı başaran büyücü, kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlar. Asıl planı; büyü dünyasından uzak olan canlıların hepsine hükmedecek olan safkan büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir.

 

HERŞEY SENİNLE GÜZEL

Filmin Künyesi

Yapımcı:Şebnem Aşkın
Yönetmen: Cem Karcı
Yapım:Lucky Red Films
Türk dağıtımcı:CGV Mars Dağıtım
Oyuncular: Burcu Biricik,Mert Fırat, Hazar Ergüçlü , İlker Aksum
Tür Romantik

Konusu

Deniz başarılı bir kariyere sahip olan genç bir kadındır. Eski sevgilisi Emre ile yollarını ayırsa da genç adam Deniz için her zaman hayatının aşkı olarak kalır. Deniz, bir türlü unutmayı başaramadığı Emre’yi gerçekten kaybedeceğini anlayınca soluğu İzmir’de alır. Fakat Deniz’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Karşısında oldukça güçlü bir rakibi olduğunu öğrenen Deniz, Bulut’tan yardım istemek zorunda kalır.

 

KOYVER GİTSİN

Filmin Künyesi

Yönetmen Kemal Danacı
Oyuncular: Ömer Gecü, Seymen Aydın, Onur Yaprakçı
Tür Komedi
Ülke Türkiye

Konusu

Genç bir adam olan Samet, sevdiği kadın ile evlenmenin hayalini kurar. Samet’in hayallerini gerçekleştirip, evlenebilmesi için gereken parayı bulması gerekir. Fakat önünde sadece 3 günü vardır. Talihsiz adam ya gereken parayı bulacak ya da hayallerine veda edip aşkını kalbine gömecektir. Gereken parayı bulmak için ağabeyi olarak gördüğü Ferhat ile plan yapan Samet başına geleceklerden bihaberdir. Hayatta tek güvendikleri insan olan Settar Hoca bile onları bu tehlikeli yolcuklarından alıkoyamaz. Gereken parayı bulmak için yola koyulan Samet ve Ferhat hayatlarının bu en uzun 3 gününde kendilerini birbirinden zor maceralar içerisinde bulur.

 

CİN TEPESİ

Filmin Künyesi

Yönetmen Fatih Hasanoğlu, Furkan Düzen
Oyuncular: Fatih Hasanoğlu, Furkan Düzen
Tür Korku, Gerilim
Ülke Türkiye

Konusu

Cin Tepesi, cin görüntülemek için yola koyulan Fatih ve Furkan’ın yaşadıklarını konu ediyor.Halk tarafından Cin Tepesi olarak adlandırılan bir bölgede cin görüntüleri elde eden ikili, kameralı kaydetmeyince profesyonel bir ekipten yardım almaya karar verir. Fatih ve Furkan başlarına gelen olayları kaydetmek için profesyonel ekip ile birlikte yeniden Cin Tepesi’ne doğru yola koyulur.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.