Redbull’un Konuğu; Selda Bağcan

0

‘Canlı Sahne’ efsane isim Selda Bağcan’ı ağırlıyor

Türk halk müziği ve protest müziğin efsane seslerinden Selda BağcanRed Bull Canlı Sahne’nin ikinci konuğu oluyor. 27 Eylül Çarşamba günü, saat 21.00’da başlayacak konser www.redbull.com/canlisahne üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

70’li yıllara damgasını vurduktan sonra İngiliz Rolling Stones dergisinin ‘100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali’ gibi önemli listesinde yer alan, Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne’nin ikinci konuğu oluyor. Bağcan, 24 Eylül Pazar günü, saat 21.00’da Zorlu PSM Studio’da şanslı izleyicileri ile buluşacak. Konser eş zamanlı olarak www.redbull.com/canlisahneadresinden canlı yayınlanacak ve tekrar yayın aynı adresten izlenebilecek.

Ünü ülke sınırlarını aşan ve dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilen Bağcan konserde çok özel parçalar seslendirecek.

Yıl sonuna kadar her ay başka bir ismin ağırlanacağı konserlere katılım kısıtlı sayıda olacak. Özel davetiye kazanmak için aynı adresi ve sosyal medya hesaplarını takipte kalmak gerekiyor.

Selda Bağcan’dan önce Canlı Sahne kapsamında sahne alan MFÖ konserinin tekrarı ise 7 Aralık’a kadar www.redbull.com/canlisahne adresinden izlenebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.