MARTİN SCORSESE VE LEONARDO DİCAPRİO 'PARA AVCISI' NDA

0

 

the-wolf-of-wall-street-2

Martin Scorsese’nin yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie ile Matthew McConaughey’in oynadığı Para Avcısı (The Wolf of Wall Street), 07 Şubat 2014’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Wall Street borsasında her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. Belfort kısa zamanda bir para makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam etmektedir.

Gösterim Tarihi: 07 Şubat 2014

Dağıtım: Medyavizyon Film

Yönetmen: Martin Scorsese

Fragman:

//www.youtube.com/watch?v=9Z4KYUeXHPQ 

Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie, Matthew McConaughey

Konu:

Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında komisyoncu ve Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. Önemsiz tahviller ve birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, hayat kadınları, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam etmektedir…

avcılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.