Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın paylaştığı “Yanımda Kal” filminin galası aralarında Edis, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Tolga Güleç, Cem Kılıç’ın da bulunduğu isimlerin katılımıyla Trump Alışveriş Merkezi Cinemaximum’da gerçekleşti.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL: SICAK VE SAMİMİ BİR FİLM OLDU

Fazilet Hanım ve Kızları’ı dizisinin yıldızı Çağlar Ertuğrul ise “Uzun bir serüven oldu. Senaryoyu ilk okuduğumuzdan bugüne neredeyse 1 yıl geçti. Sonunda meyveyi alacağız, çok heyecanlıyız. Tüm ekiple bu heyecanı paylaşıyoruz. Filmi İstanbul’da çektik, çekimler 1 ay sürdü. Ben filmde Emir Kurt’u canlandırıyorum. Emir, son derece çalışkan, hırslı bir işadamı, işinde çok başarılı ama biraz sistemin çarklarından biri olmuş. Hayatın güzelliklerini kaçırmış, taa ki Zeynep ile tanışa kadar diyelim kabaca özetleyelim. Çok samimi, sıcak bir film oldu” diye konuştu.

Senaryosu Çağlar Yurt tarafından yazılan ve yönetmen koltuğunda Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu “Yanımda Kal” filminde işkolik bir adamla sokak şarkıcısının dramatik hikayesi anlatılıyor. “Yanımda Kal”da Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın yanı sıra Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün, Tuna Arman, Deniz Baytaş rol alıyor. Gecenin en renkli anlarından biri Edis’in film ekibiyle birlikte yaptığı selfie ile yaşandı. Edis, ekiple birlikte selfie yaparken gala misafirleri de bu görüntüyle selfie yaptı.

MERİÇ ARAL: ÇOK SICAK, NAİF, TATLI BİR FİLM YAPTIK

Meriç Aral galada yaptığı konuşmada, “Heyecanlıyız, çok sıcak ve tatlı, naif bir film yaptığımızı düşünüyoruz. Şu anda çok heyecanlıyım, izleyince göreceğim. Bütün ekibe ve oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnsanların zaman zaman güleceği, zaman zaman ağlayacağı bir film olduğunu düşünüyorum. Ben senaryoyu okurken sonunda ağladım. İnsanların da duygulanacağını sanıyorum” dedi.

 

YAĞCIOĞLU: GÜZEL BİR HİKAYE OLDU

Filmin yönetmeni Mustafa Uğur Yağcıoğlu da, “Güzel bir hikaye olduğunu düşünüyoruz. İçinde her rengin olduğu bir hikaye oldu. Bundan sonra film seyircinindir, hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.

TUNA ARMAN: FİLM HAYATA GEÇ KALMAMAYI ANLATIYOR

Filmin oyuncularından Tuna Armağan ise, “Ben Sapanca’da cennette çalıştım. Harika bir ekiple çalıştım. Hayat geç kalmamayı anlatan bir film, heyecanla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

EMRE YETKİN: KEYİFLİ BİR FİLM

Galaya katılıp arkadaşlarını yalnız bırakmayan Burcu Biricik’in eşi Emre Yetkin de “Filmin kaba kurgusunu daha önceden izledim, keyifli bir film. Çağlar ve Meriç’te arkadaşımız, onlar için heyecanlıyız. Yılbaşı bileti ‘olmayacak duaya amin’ gibi bir şey, çocukluktan gelen bir alışkanlık, alıyoruz” dedi.

Yaşamı sorgulatan dopdolu bir aşk hikayesinin büyük bir dramla içiçe yaşandığı “Yanımda Kal” filminde izleyiciyi derinden etkileyecek çarpıcı bir hikaye bekliyor. “Yanımda Kal” filmi 21 Aralık Cuma günü Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda vizyona girecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.