FOREO’nun Akıllı Maskesi – Victoria Beckham modellerinin sahne arkasındaki güzellik sırrı…

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, ikinci kez katıldığı Moda Haftası’nda bir kez daha ‘uzmanların tercihi‘ oldu. Londra Moda Haftası 2018 kapsamında Galeries Thaddeus’ta gerçekleşen Victoria Beckham İlkbahar-Yaz 2019 defilesi öncesinde, saç tasarımcısı ve makyözlerini bekleyen 30 modelin cildi UFO ile defileye hazırlandı.

İngiliz moda evi ile bu sene ikinci ortak çalışmasını gerçekleştiren FOREO; UFO mini versiyonu ile, modellerin Pat McGrath tarafından makyajları ve Guido Palau tarafından saçları yapılmadan hemen önce tercih ettikleri cilt bakım partneri oldu.

En güzel hediyelerin en küçük paketlerde geldiğini kanıtlarcasına tasarlanmış olan UFO mini (UFO akıllı maske cihazının başlangıç seviye versiyonu), eşliğinde FOREO portföyüne son dönemde katılan son 5 Kore maskesinden biri olan H2Overdose aktif akıllı maske kullanıldı.

Londra Moda Haftası’ndaki sunumunun ilk gününde, sahnede sergilenen sadece Victoria Beckham model ekibinin şovu değildi, FOREO’nun yeni ürünü UFO aktif maske koleksiyonu da diğer 4 yeni maske ile birlikte ilk kez basına lanse edildi.

Günün tercih edilen maskesi olan H2Overdose, hiya lüronik asitle aşılanan bir mikrofiber yaprak maskedir. UFO mini eşliğinde kullanılarak 120 saniye içinde modellerin ciltlerini yumuşatıp nemlendirdi ve onlara spa ayarında bir yüz terapisi yapıldı. Victoria Beckham’ın sahne gerisindeki cilt hazırlığı instagram postunda paylaşıldı.

FOREO’nun CEO’su Filip Sedic, spa ayarında cilt terapisini tek tuşla kolayca, rahatça ve hızlıca ulaşılabilir hale getirerek güzellik endüstrisini nasıl dönüştürdüklerini şöyle anlatıyor : “UFO’yu ilk kez Şubat ayında New York Moda Haftası’nda sahne arkasında Victoria Beckham ekibi ile birlikte sergilediğimizde, minicik paketlerin ne kadar etkili olabileceğini ve etkin bir cilt bakımı terapisinin nasıl kolay, hızlı ve rahat yapılabileceğini herkese göstermiştik.”

“Londra’daki moda haftasında, 30 modelin sahne arkasında saç ve makyaj hazırlığından önce tercih ettikleri cilt bakımı partnerleri olarak, eşsiz bir cilt bakımı terapisi ile bir kez daha güzellik teknolojisinin hayatları nasıl kolaylaştırabileceğini göstermiş olduk.İsveç’teki teknolojik alt yapımızla Kore yaprak maskelerinin gücü ile birleştirerek,herkesin bildiği cilt bakımı kavramını kökünden değiştiriyoruz. Dünyanın en iyi saç tasarımcılarının, makyözlerinin ve moda sanatçılarının olduğu Londra Moda Haftası’nın tercih ettiği cilt bakımı firması olmak, bizi oldukça gururlandırdı ve cesaretlendirdi.”

Londra Moda Haftası’nda lansmanı yapılan UFO mini, bu sene Las Vegas’taki CES fuarında global lansmanı yapılan UFO’nun bir versiyonu olarak geliştirildi. Soğutma hariç tam donanımlı UFO versiyonundaki tüm fonksiyonlara sahip olan UFO mini, küçük ve mükemmel formuyla size Termo Terapi ve T-Sonic titreşimler eşliğinde LED ışık terapisi yaparak hayallerinizdeki cilde 90 saniyede kavuşmanızı sağlıyor. UFO mini versiyonu, UFO deneyimine başlangıç yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Dünya çapında teslimat seçeneği ile, tüm modeller hakkında bilgi almak için www.foreo.com/ufo-minisayfasını ziyaret edebilirsiniz. UFO mini, tıbbî sınıf silikon gövdesi, %100 su geçirmez yapısı ve USB şarjı ile yepyeni bir FOREO buluşudur.

EDİTÖRLERE NOTLAR

UFO ile ilgili Daha fazla bilgi edinmek için pr@foreo.com adresine yazabilir ya da www.foreo.com/ufoatlfw adresini ziyaret edebilirsiniz.

UFO’nun özellikleri:

  • Hiper-infüzyon teknolojisini kullanarak, ısıtma yoluyla gözenekleri açmakta, T-Sonic™ titreşimleri ile aktif bileşenlerin cilde derinlemesine nüfuz etmesini ve kiryo terapi ile aktif bileşenlerin ciltte tutulmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlamaktadır.
  • Kırmızı LED (yaşlanmayı geciktirici), Yeşil LED (Parlaklaştırıcı), Mavi LED (Akne giderici) olacak şekilde üç farklı cilt terapisini bir arada sunan ışık terapileri içermektedir.
  • Her bir terapi, maksimum etkiyi ve gerçek bir cilt masajı hissini vermek amacıyla özenle seçilmiş sıcaklık ve titreşim yoğunluğu seviyelerini eşleştirmektedir.

UFO Aktif Akıllı Maske Terapisi :

UFO Akıllı Maskeler, ciltte rahatça kayması için yumuşak mikro-fiberden yapılmış ve bitki ve meyve özleri, konsantre botanik yağlar ve doğal çiçek suları ile zenginleştirilmiştir. Her maske, etkisini artırmak için önceden belirlenmiş bir UFO terapi rutini ile eşleştirilir. UFO Aktif Maske koleksiyonu içerisinde H2Overdose, Shimmer Freak, Youth Junkie, Glow Addict, Matte Maniac modellerinin yanı sıra, her gün için kullanıma uygun olan “Make My Day” ve “Call It A Night” maskeleri bulunmaktadır.

İsveç merkezli FOREO, daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitleye yeni güzellik ve bakım çözümleri standardı sunarak, hayatınızı aydınlatacak şekilde güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Cesurca yaklaşımlar göstererek, mevcut tasarımları geliştirmiyoruz, onları çöpe atıp, en baştan tasarlıyoruz. Sadece varlıklı azınlığın değil herkesin ulaşabilmesini sağlıyoruz. FOREO’nun ismi “For Everyone” (Herkes için) kelimesinden türetilmiştir. Profesyonel terapilere harcanan paranın çok daha azıyla ulaşılabilen çığır açan çözümlerimizle, herkesin hayatına güzellik ve mutluluk katıyoruz. Öz güven tazeletmek için buradayız, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz iyi görünürsünüz ve bizim de görevimiz tamamlanmış olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.