02 – 05 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA “BİRLİKTE GÜZEL” SLOGANI İLE GERÇEKLEŞECEK “YALOVA MÜZİK FESTİVALİ”, 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NA ÖZEL GENÇLERE SÜRPRİZ BİR KAMPANYA DÜZENLİYOR.

02-05 Ağustostarihleri arasında “Birlikte Güzel”sloganıyla düzenlenecek olan Yalova Müzik Festivali 2018, Türk rock ve alternatif müziğin en iyilerini bir araya getirmeye hazırlanırken, 15 Mayıs Salı günü saat 10:00’dan, 20 Mayıs Pazar günü saat 10:00’a kadar “1 bilet alana 1 bilet bedava!” kampanyası düzenliyor.

Birçok iddalı isme ev sahipliği yapmaya hazırlanan festivalin “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı”na özel gençlere sunduğu bu fırsat sınırlı sayıda http://www.biletix.com/etkinlik-grup/144996409/TURKIYE/tr adresinde…

4 gün boyunca İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıkta, Yalova’nın en güzel sahilinde; “Yalova TatilPark” gerçekleşecek “Yalova Müzik Festivali” nde 30’a yakın performans ve sürpriz etkinlikler gerçekleşecek. 4.000 kişilik kamp alanı, 40.000 kişilik kapasitesi ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Yalova Müzik Festivali 2018

2.Ağustos 
Açılış Partisi

3.Ağustos 
Haluk Levent
Manuş Baba
Aylin Aslım
Gazapizm
Can Gox
İstanbul Arabesque Project
Keti
Dejavu Fead ve Derdiyok Ali
Fezadan
Mert Erşahin

4.Ağustos 
Şebnem Ferah
Bülent Ortaçgil
Redd
Melek Mosso
Murat İlkan&Metin Türkcan
Timsahın Gözyaşları
Necati ve Saykolar
Vera
Naz Ölçal
Barlas Tan Özemek

5.Ağustos 
Teoman
Ceylan Ertem
Adamlar
Ahmet Aslan
Sena Şener

Can Kazaz
Emir Can İğrek
Sözeri
Teneke Trampet
Can Oflaz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.