22. Afife Ödülleri Ne Zaman Verilecek?

0

22. Afife Tiyatro Ödülleri 14 Mayıs 2018 Günü Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’inde düzenlenen bir törenle sahiplerine verilecek. Diren Sanat ekibi olarak elimizde geldiğince tören görsellerini sizlerle paylaşacağız. Ödül törenini ve ödül konuşmalarını sitemizde ve sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz. Youtube kanalımız dirensanatcom Tiyatro-Sinema’yi ziyaret edip abone olabilirsiniz.

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Jürisi Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü’nün Yücel Erten’e, Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü’nün ise Yuva isimli oyunuyla Sami Berat Marçalı’ya verilmesini kararlaştırdı. Haldun Dormen Özel Ödülü’nü Bir Baba Hamlet oyunu kazanırken, Yapı Kredi Özel Ödülü’nü Tijen Par aldı.

Toplam 11 ana, 4 özel kategoride verilecek 22. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri 14 Mayıs 2018’de Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. Törende bu yıldan itibaren her sene bir kadın ve bir erkek tiyatro sanatçısı sunuculuk yapacak. Bu bağlamda 14 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen 22. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri töreninin sunuculuğunu oyuncular Ece Dizdar ve Engin Hepileri üstlenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.