Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz ‘Ölün Bizi Ayırana Dek’

1

Başrollerini Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun üstlendiği ‘Ölün Bizi Ayırana Dek’ adlı komedi oyunu Artı Sahne Mecidiyeköy’de izleyiciyle buluşuyor.

Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar(!) Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir. Ne yapacağını bilemeyen çift bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.

Gergedan Yapım tarafından sahneye konan oyunun yazarı 1 Kadın 1 Erkek dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan. Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan. Yöneten: Hakan Yılmaz. Yapımcı: Cengiz Şahin.

23 Ocak Salı günü, saat 20.30’da tiyatro oyunu ‘Ölün Bizi Ayırana Dek’

ebru cündübeyoğlu ile ilgili aramalar

ebru cündübeyoğlu güçlü mete

ebru cündübeyoğlu hülya cündübeyoğlu

ebru cündübeyoğlu boyu

ebru cündübeyoğlu kızı

ebru cündübeyoğlu dizi
ebru cündübeyoğlu duru mete

ebru cündübeyoğlu annesi

ebru cündübeyoğlu kaç yaşında

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.