Maltepe Park Minik Ziyaretçilerini Bekliyor

0

Sergiden mini golfe, çocuk tiyatrolarından özel oyunlara kadar zengin bir içerik, sömestir tatilinde Maltepe Park’ın minik ziyaretçilerini bekliyor. Her zaman ziyaretçilerine fayda katmayı hedefleyen, Anadolu yakasının köklü alışveriş merkezi, çocuk-yetişkin atölyeleri ile tüm ziyaretçilerini eğlenerek öğrenmeye davet ediyor.

 Maltepe Park’ın sömestir etkinlik takviminde; 19 – 28 Ocak tarihleri arasında “Efsane Oyunlar”, 29 Ocak – 04 Şubat tarihleri arasında “Makerspot sergisi ve atölyeleri, yine 19 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında sadece hafta içi günlerde İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosu’nun her gün farklı bir oyunu, 22 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında sadece hafta içi günlerinde, her gün farklı bir tema ile “Çocuk-aile atölyeleri”, 01 – 09 Şubat tarihleri arasında da “Mini Golf Festivali” ziyaretçileri bekleyenler etkinliklerden.

Yetişkinleri ve çocukları, 22 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün saat 14.00’te; Kasnak Tablo Yapımı, Taş Boyama Sanatı, Çivi Sanatı ile Tablo Yapımı, Keçeden Çanta Yapımı, Halat ile Sofra Süsleri Yapımı, Mozaik Bardak Altlığı Yapımı, Ahşap Sandık Boyama, Kavanoz ile Kar Küre Yapımı, Ağaç ile Yazı Tahtası ve Bardak Altlığı Yapımı, Mandallar ile Ev Dekorasyonu Malzemeleri atölyeleri bekliyor.

Zengin tiyatro gösterileri takviminde ise; Hansel ve Gretel, Vızvız Arı Bazi, Meraklı Penguenler, Kurbağa Prens, Çirkin Ördek Yavrusu, Kaplumbağa ile Tavşan, Şirin At Titi, Küçük Pandalar, Kurşun Asker Müzikali, Ağustos Böceği ile Karınca oyunları bulunmakta. Oyunlar, 19 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında hafta içi günlerde saat 17.30 itibarı ile izlenebilecek.

or.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.