Cingöz recai Filmi

Ekim ayının üçüncü hafta sonu vizyona 3’ü yerli 4’ü yabancı toplam 7 film girerken ‘Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü’, ikinci hafta sonunu da zirvede tamamladı. Interpress’in Box Office Türkiye verilerinden elde ettiği bilgilere göre hafta sonunda 17’si yerli 21’i yabancı toplam 38 filmin yer aldığı listede ilk üç sırada Türk filmleri bulunuyordu.

Cingöz Recai Filmi

Geçtiğimiz hafta sonu vizyona giren ve ikinci hafta sonunda da zirvede yer alan ‘Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü’, toplamda 508 bin 140 seyirciye ulaştı. İkinci sırada Aytaç Ağırlar’ın yazıp yönettiği ‘Bölük’ yer aldı. Bir bölük askerin hikâyesini anlatan filmi ilk üç günde toplam 86 bin 298 kişi izledi. Üçüncü sırada ise yine bir yerli yapım olan ‘Damat Takımı’ yer aldı. 20 Ekim’de gösterime giren film, lise yıllarından beri hiç ayrılmamış beş arkadaştan birinin evlenmeye karar vermesi ve geçmişi anma ve Yiğit’e veda etme amaçlı lise anılarını beş gün içinde tekrar yaşamaya karar vermeleri sonucu gelişen olayları anlatıyor.  Doğa Can Anafarta’nın yönettiği filmi hafta sonu 79 bin 505 sinema sever izledi.

Toplam 608 bin 113 seyircinin salonları doldurduğu hafta sonunda 17 yerli filme 372 bin 664 biletli seyirci ilgi gösterirken 21 yabancı filme giden toplam seyirci sayısı ise 235 bin 449 kişi oldu.

cingöz recai ile ilgili aramalar

 film 2017

filmi oyuncuları

2017

cingöz  oyuncula

sinemalar

  seansları

  vizyon

 ne zaman vizyona giriyor

www.dirensanat.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.