Disney, Star Wars ve Karayip Korsanları’nın devam filmlerine ait yeni vizyon tarihlerini duyurdu. Star Wars Bölüm VIII’in yeni vizyon tarihi 15 Aralık 2017 olarak belirlendi. Rian Johnson’ın yöneteceği Star Wars Bölüm VIII’in ön hazırlık süreci devam ediyor, ilk çekimleri ise gelecek ay Londra’da başlayacak. Disney’in diğer ünlü serisi Karayip Korsanları’nın beşinci filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales ise26 Mayıs 2017’de vizyona girecek. Serinin 5. filminde de Johnny Depp, Kaptan Jack Sparrow olarak seyircinin karşısına çıkıyor.

 

 

 

 

Star Wars Bölüm VIII’in yeni vizyon tarihi 15 Aralık 2017 olarak belirlendi. Filmin ilk vizyon tarihi 26 Mayıs 2017 olarak duyurulmuştu. Yazarı ve yönetmeni Rian Johnson olan Star Wars Bölüm VIII’in ön hazırlık süreci devam ediyor, ilk çekimleri ise gelecek ay Londra’da başlayacak. J. J. Abrams, Tom Karnowski ve Jason McGatlin’in baş yapımcılığını üstlendiği ekipte Kathleen Kennedy ve Ram Bergman da yapımcı olarak yer alıyor.

 

Disney’in diğer ünlü serisi Karayip Korsanları’nın beşinci filmi (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) ise 26 Mayıs 2017’de vizyona girecek. Filmin ilk vizyon tarihi 7 Temmuz 2017 olarak açıklanmıştı. Serinin beşinci filminde Johnny Depp yine Kaptan Jack Sparrow olarak seyircinin karşısına çıkıyor. Johnny Depp’e Barbossa rolünde Geoffrey Rush eşlik ederken Orlando Bloom, Will Turner olarak yeniden seriye dönüyor. Filmin sürpriz ismi ise yeni düşman Kaptan Salazar rolünde Javier Bardem. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer’ın ve yönetmenliğini Joachim Rønning ile Espen Sandberg’in üstlendiği film şu an post prodüksiyon sürecinde.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.